Haber

Gençlerbirliği’nden “Übeyd Adıyaman” açıklaması

SporToto 1. Lig gruplarından Gençlerbirliği, 19. haftada Beyçimento Bandırmaspor ile oynanan maçta takımın kalecisi Übeyd Adıyaman’ın yayıncı kuruluşun mikrofonlarına yansıyan konuşmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamada, taraftarlara dönerek “hasta numarası yaptığını” söyleyen takım kaptanı Übeyd Adıyaman’ın yaptığı “talihsiz” konuşmaların dikkate alındığı ve yönetim kurulunun görevden alındığı belirtildi. incelenmiş ve şu görüşlere yer verilmiştir:

“Yapılan incelemeler sonucunda gerek kulüp doktorumuz gerekse teknik grubumuzun ‘oyuncumuz oynayamadı’ şeklinde bir beyanı olmamıştır. Kadro kaptanımız Übeyd Adıyaman’ın sağlık sorunu olduğu yönünde bir talebi olmamıştır. Maç günü oynayamayacağını ve oyuncumuzun maç öncesi ısınma hareketlerine katılarak görevini yerine getirebileceğini belirterek, “Hiçbir sağlık ve teknik ekibin oynayamayan bir oyuncuyu oynatmak gibi basit bir hataya düşmeyeceği açıktır. görevini sağlıklı bir şekilde yerine getirmek. Her profesyonel sporcunun yükümlülükleri arasında yer alan ‘kontrollü yaşam, sağlıklı yaşam’ gibi hususlara tüm futbolcularımıza dikkat etmelerini hatırlatmak isteriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu