Haber

Beydağ Belediyesi Üretim Yolları Düzenliyor…

Beydağ BelediyesiYerel üreticiye destek olmak amacıyla, kırsal mahallelerdeki çiftçilerin tarım arazisine ulaşımını sağlamak için yolları düzenlemekte ve ulaşımını kolaylaştırmaktadır.

Tarım alanında hayata geçirdiği projelerle her zaman üreticinin ve çiftçinin yanında olan Beydağ Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yaptığı yol düzenlemesiyle çiftçinin tarım alanına ulaşmak için kullandığı yolları düzenliyor. ve parke işleri. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Çomaklar ve Çamlık Mahallelerinde bozulan üretim yolları greyder ve kovalarla açıldı.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar Yol çalışmalarının, üreticilerin tarım alanlarına ulaşımını kolaylaştırdığını belirterek, “Beydağ Belediyesi olarak üretenin ve tarlada alın teri dökenlerin her zaman yanında olduk. Çünkü üretmek bizim için çok değerli. Bir ülke ancak üreterek kalkınabilir. Sağlıklı bir geleceğe ancak iyi tarım politikalarıyla ulaşabiliriz. Bu nedenle biz de İzmir Büyükşehir Belediyemizin desteği Üreticilerimizi destekleyen tarım politikalarımızı sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Özellikle bu dönemlerde yolları bozulan üreticilerimizin yollarını açarak tarım arazilerine ulaşımlarını kolaylaştırıyoruz. Ekim ve hasat zamanlarında üreticilerimizin yerlerine daha kolay ulaşabilmeleri ve daha fazla verim alabilmeleri için çalışıyoruz. Yol düzenleme çalışmaları ile üreticinin işi kolaylaştırılmakta ve tüketicinin işe daha kısa sürede ulaşması sağlanmaktadır. Çalışmalar kapsamında tarım arazisine ulaşmakta zorluk çeken çiftçilerimizin yollarını düzenlemeye devam edeceğiz. söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu